KOMUNIKAT

Z uwagi na ogłoszony stan zagrożenia epidemicznego bardzo prosimy
o ograniczenie wizyt osobistych w naszej kancelarii do niezbędnego minimum, a także o świadome podejmowanie decyzji co do konieczności dokonania czynności danego typu w aktualnej sytuacji.

Uprzejmie informujemy, że w siedzibie kancelarii będziemy przyjmowali WYŁĄCZNIE klientów wcześniej umówionych i dokonywali jedynie czynności wcześniej zaplanowanych, a wszelkie rozmowy informacyjne prowadzone będą tylko telefonicznie. 

Dokumenty w miarę możliwości prosimy przesyłać drogą elektroniczną, tzn. mailem na adres: kancelaria@notariusz-krapkowice.pl lub whats’upem na numer +48510106694.

W tym trudnym czasie życzymy wszystkim pogody ducha, zdrowia i dużo odporności na wszelkie przeciwności losu.

 

Justyna Gawlica z Załogą

Kancelaria Notarialna Notariusz Justyna Gawlica
ul. Opolska 5/1, 47-300 Krapkowice
tel. 774513005 lub +48510106694

kancelaria@notariusz-krapkowice.pl

Serdecznie witam Państwa na stronie internetowej mojej Kancelarii.

W ramach prowadzonej przeze mnie Kancelarii proponuję Państwu obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami etyki zawodowej.

W swojej pracy ogromną wagę przywiązuję do:

  • indywidualnego podejścia do każdego klienta i zrozumienia jego potrzeb,
  • sprawnego i rzetelnego wykonania każdego powierzonego mi zadania,
  • pełnej dyskrecji wyrażającej się w obowiązku zachowania w tajemnicy wszelkich okoliczności, o których dowiedziałam się w związku z dokonywanymi czynnościami.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani dokonaniem czynności notarialnej w mojej Kancelarii, zapraszam do kontaktu w dogodny dla Państwa sposób. Wcześniejsze ustalenie szczegółów czynności notarialnej oraz skompletowanie niezbędnych dokumentów pozwoli na sprawne załatwienie sprawy w ustalonym terminie.

Wszystkich informacji i wyjaśnień związanych z podejmowanymi czynnościami notarialnymi udzielam nieodpłatnie. Chętnie odpowiem na wszelkie Państwa pytania.

Justyna Gawlica